Kilimanjaro als medicijn

Kilimanjaro als medicijn

Een openhartig en inspirerend verslag van een jonge vrouw die geconfronteerd wordt met haar sterfelijkheid. Kilimanjaro als medicijn van Anna Chojnacka is een toegankelijk en inspirerend boek voor de lezers van Brené Brown of Laura Maaskant Leef!. Wanneer Anna...
Nu even niet(s)

Nu even niet(s)

Op een dag maak ik de balans op van mijn leven. Ik ben tevreden met wat ik tot nu toe bereikt heb. Deze gedachte bezorgt me een gelukzalig gevoel. Een middagdutje brengt daar plots verandering in als ik ontwaak in een heel ander leven. Een leven waar ik niet voor...
Kijk

Kijk

‘Kijk, daar op die andere brug, de autobrug, hangt een engel, De Engel van de Moerdijk.’ Je hoorde gewoonweg de hersenen kraken. Hoe kan hij dat nou zien? De jonge banketbakker verbleef op het rooms-katholieke jongensinternaat Saint Louis in Oudenbosch....
Doodmoe van kanker

Doodmoe van kanker

Covertekst: In 2010 diagnose terminaal longkanker. Tumor in beide longen met uitzaaiingen in de lymfeklieren. Weigerde resoluut de aangeboden chemotherapie en kreeg met alternatieve therapieën zijn kanker de baas. Sinds 2012 fulltime bezig met alles op het gebied van...
Maar als het donker wordt

Maar als het donker wordt

Je gaat er in ieder geval niet aan dood Een autobiografisch verhaal over de hectische periode na het krijgen van de diagnose Parkinson op 48 jarige leeftijd. Een boek waarin ook de kwetsbare momenten in alle openheid worden beschreven. Momenten van wanhoop, hoop maar...