Terug in het zadel

Terug in het zadel

Als klein meisje was ik al gek van paarden. Die liefde is door mijn geweldige echtgenoot Dick alleen maar versterkt. Hij was een echte paardenman en samen maakten we de mooiste ritten. Later ook met ons gezin. Ooit was ik een succesvolle zakenvrouw en zeer sportief....
Openhartig over de overgang

Openhartig over de overgang

Openhartig over de Overgang is een boek geschreven voor vrouwen en gemaakt door vrouwen in de overgang. Vijfentwintig vrouwen hebben meegewerkt aan dit boek om meer bekendheid te geven over deze fase in een vrouwenleven. Het is een onderwerp waar nog veel te weinig...
Kilimanjaro als medicijn

Kilimanjaro als medicijn

Een openhartig en inspirerend verslag van een jonge vrouw die geconfronteerd wordt met haar sterfelijkheid. Kilimanjaro als medicijn van Anna Chojnacka is een toegankelijk en inspirerend boek voor de lezers van Brené Brown of Laura Maaskant Leef!. Wanneer Anna...
Nu even niet(s)

Nu even niet(s)

Op een dag maak ik de balans op van mijn leven. Ik ben tevreden met wat ik tot nu toe bereikt heb. Deze gedachte bezorgt me een gelukzalig gevoel. Een middagdutje brengt daar plots verandering in als ik ontwaak in een heel ander leven. Een leven waar ik niet voor...
Kijk

Kijk

‘Kijk, daar op die andere brug, de autobrug, hangt een engel, De Engel van de Moerdijk.’ Je hoorde gewoonweg de hersenen kraken. Hoe kan hij dat nou zien? De jonge banketbakker verbleef op het rooms-katholieke jongensinternaat Saint Louis in Oudenbosch....