Kilimanjaro als medicijn

Kilimanjaro als medicijn

Een openhartig en inspirerend verslag van een jonge vrouw die geconfronteerd wordt met haar sterfelijkheid. Kilimanjaro als medicijn van Anna Chojnacka is een toegankelijk en inspirerend boek voor de lezers van Brené Brown of Laura Maaskant Leef!. Wanneer Anna...
En altijd maar verlangen

En altijd maar verlangen

De liefdesoorlog van mijn ouders En altijd maar verlangen is een verzameling scènes uit een onmogelijk huwelijk, even innig als indringend beschreven in brieven van een zoon aan zijn overleden vader en moeder. Na een bittere scheiding wisselden zij veertig jaar lang...
Alles lijkt zoals het was

Alles lijkt zoals het was

over liefde, leven en verlies Alles lijkt zoals het was van Frits Spits is een ontroerende, nostalgische en liefdevolle ode aan muziek, het leven en de liefde.Na het overlijden van zijn vrouw Greetje krijgt muziek een andere rol voor Frits Spits. Had hij altijd al oor...
Niet wat jij denkt

Niet wat jij denkt

Hoe bloggen en youtube mijn leven met anorexia veranderden In dit boek vertelt Jiami openhartig hoe ze de strijd tegen Anorexia won. Jiami Jongejan (17) is een perfectionistische jonge vrouw die op haar 9e jaar haar eerste website bouwde. Ze programmeert, blogten...
Voor mijn dochter

Voor mijn dochter

De onvoorwaardelijke liefde van een vader voor zijn dochter maak iets extras van de lunch… en van het levenInspirerend en liefdevol waargebeurd verhaal over de onvoorwaardelijke liefde tussen ouder en kind. www.Lsamsterdam.nl. Boek van 160 pagina´s dat vader...