Pubilcatie van de Vereniging Ouders, Kinderen en Kanker (VOKK)over jongeren die kanker hebben overleefd. Daarmee wil de VOKK kinderen en jongeren met kanker een hart onder de riem steken. In alle verhalen komen vele problemen naar voren. Tijdens de periode van ziekte, maar ook daarna als ze genezen zijn, komen de meeste jongeren en kinderen nog moeilijkheden tegen. Op het gebied van opleiding, werk, vrienden bijvoorbeeld.
Aandoening Kanker Kinderkanker Auteur Marianne Naafs-Wilstra Jaar 2002 OCLC 67090236 (link naar de bibliotheek) Publicatie type Boek Thema Coping Kind en ouders Lotgenoten Uitgever In eigen beheerIk heb het gehaald
Contact
Heb jezelf een ervaringsverhaal dat je met ons wilt delen? Mis je een bepaald verhaal of heb je juist een goede tip? Misschien klopt er iets niet op deze pagina?
We stellen feedback van onze bezoekers erg op prijs om samen deze website te laten groeien en uit te bouwen.
Alvast bedankt voor je reactie!
