Pieke kreeg in 1998 borstkanker, werd geopereerd, bestraald en kreeg chemo. Haar dochtertje was toen 9 jaar. Pieke schreef dit boek dan ook voor kinderen om te laten zien dat hun leven gewoon doorgaat. Daarom is het een boekje voor kinderen en ook voor ouders.
Aandoening Borstkanker Kanker Auteur Pieke Stuvel Jaar 2001 Perspectief Patiënt Publicatie type Boek Thema Familieverhoudingen Informatief Uitgever PodiumEen bloes met armen
Contact
Heb jezelf een ervaringsverhaal dat je met ons wilt delen? Mis je een bepaald verhaal of heb je juist een goede tip? Misschien klopt er iets niet op deze pagina?
We stellen feedback van onze bezoekers erg op prijs om samen deze website te laten groeien en uit te bouwen.
Alvast bedankt voor je reactie!
