In dit boek vertelt Mieke Verstraete over hoe haar leven veranderde toen ze hoorde dat ze borstkanker had. Het was alsof de ziekte haar ook een tweede kans gaf. Ze beschrijft naast de weg die ze moet gaan om de kanker te behandelen ook wat de ziekte haar brengt. Daarnaast staat achter ieder hoofdstuk informatie over wat vrouwen die borstkanker krijgen te wachten staat, geschreven door gynaecoloog dr. Geert Luyckx. Aan het eind van het boek staan vragen waarop ze allebei duidelijke antwoorden geven.
Aandoening Borstkanker Kanker Auteur Mieke Verstraete ISBN 9789020945348 Jaar 2002 OCLC 1117338207 (link naar de bibliotheek) Perspectief Patiënt Publicatie type Boek Thema Coping Heel de mens Informatief Uitgever TerraPositief je borstkanker te lijf
Contact
Heb jezelf een ervaringsverhaal dat je met ons wilt delen? Mis je een bepaald verhaal of heb je juist een goede tip? Misschien klopt er iets niet op deze pagina?
We stellen feedback van onze bezoekers erg op prijs om samen deze website te laten groeien en uit te bouwen.
Alvast bedankt voor je reactie!
