In dit boek beschrijft Diana van Landeghem haar deelname aan een viertal medische onderzoeken. Zowel de keuringen als de onderzoeken zelf worden beschreven, waarbij het derde onderzoek in dagboekvorm is opgenomen. Je leest over de motivatie om mee te doen aan een medisch onderzoek, hoe deze onderzoeken in zijn werk gaan, de bijwerkingen die Diana en haar medeproefpersonen ervaren en welke invloed de onderzoeken hebben op je mentale gesteldheid.
Aandoening Ziekte (algemeen) Auteur Diana van Landeghem Jaar 2012 Perspectief Patiënt Publicatie type Boek Thema Deskundigheid Medicijngebruik Uitgever BoekscoutSubject 100X
Contact
Heb jezelf een ervaringsverhaal dat je met ons wilt delen? Mis je een bepaald verhaal of heb je juist een goede tip? Misschien klopt er iets niet op deze pagina?
We stellen feedback van onze bezoekers erg op prijs om samen deze website te laten groeien en uit te bouwen.
Alvast bedankt voor je reactie!
