Een openhartige, gevoelige en liefdevolle beschrijving over hoe het is te leven met een jonger broertje met het Downsyndroom. Boek van 52 pagina s Linda: Mijn passie voor schrijven ontwikkelde zich op de basisschool. Graag wil ik mijn ervaringen over mijn broertje met Downsyndroom delen met andere brusjes of mensen die geinteresseerd zijn hoe het er werkelijk aan toe gaat in een gezin met een speciale broer of zus.
Aandoening Syndroom van Down Auteur Linda Vissenberg Jaar 2012 OCLC 824525067 (link naar de bibliotheek) Perspectief Naasten Publicatie type Boek Thema Familieverhoudingen Uitgever BoekscoutHij is down, ik ben up
Contact
Heb jezelf een ervaringsverhaal dat je met ons wilt delen? Mis je een bepaald verhaal of heb je juist een goede tip? Misschien klopt er iets niet op deze pagina?
We stellen feedback van onze bezoekers erg op prijs om samen deze website te laten groeien en uit te bouwen.
Alvast bedankt voor je reactie!
