Hoe is het om iemand met vergevorderde dementie te zijn? Dementie van binnenuit kruipt als het ware in de huid van mensen die dat meemaken. Wat probeert iemand uit te drukken? Hoe ervaren mensen de tijd? En welke rol speelt hun lichaam in hun dagelijkse leven? Een speciale ‘praktijkroute’ door het boek geeft praktische inzichten en tips.
Dementie van binnenuit is bedoeld voor helpenden, verzorgenden en verpleegkundigen. Maar ook voor naasten en mantelzorgers, beleidsmakers en bestuurders. Voor iedereen die nóg beter wil begrijpen hoe de mensen voor wie zij zorgdragen, hun dagelijks leven ervaren.
Het boek roept iedereen op om mensen met vergevorderde dementie ten volle als
mens te blijven zien.
Aandoening Dementie Auteur Guus Timmerman Judith Leest Marije van der Linde Marjanneke Ouwerkerk Yvon van Noort ISBN 9789401481700 Jaar 2021 OCLC 1285722445 (link naar de bibliotheek) Perspectief Andere Gezondheidszorg Publicatie type Boek Thema Heel de mens Informatief Uitgever Lannoo Campus
