De PVVN zet zich in voor haar leden en geïnteresseerden door o.a. landelijk en regionaal bijeenkomsten te organiseren lotgenotencontact te onderhouden, een blad uit te geven en aanwezig te zijn op publieks- en vakbeurzen. Uiteraard kunt u ook met al uw vragen bij ons terecht!
Aandoening Chronisch ziek Lichamelijke handicaps Pijn Perspectief Andere Gezondheidszorg Naasten Patiënt Publicatie type Ego-document Website Thema Deskundigheid Kwaliteit van zorg LotgenotenDe PVVN Patientenvereniging voor Neurostimulatie
Contact
Heb jezelf een ervaringsverhaal dat je met ons wilt delen? Mis je een bepaald verhaal of heb je juist een goede tip? Misschien klopt er iets niet op deze pagina?
We stellen feedback van onze bezoekers erg op prijs om samen deze website te laten groeien en uit te bouwen.
Alvast bedankt voor je reactie!