Een zuchtje in de tijd

[Gedichten en haiku’s over het levenseinde]

Overlijden is voor iedereen een belangrijke gebeurtenis in het leven. Wanneer je zelf dichter bij het einde komt, roept dit heel wat emoties op. Niet alleen bij jezelf, maar ook bij je naaste omgeving. Deze dichtbundel is echter geen bolwerk van ‘slechts’ pijn. De teksten geven als het ware een caleidoscopische visie op de dood en in hoeveel schakeringen deze in iemands leven kan voorkomen.

Met een korte duiding en een haiku geeft de auteur zijn eigen visie bij zijn gedicht. Voor de lezer kan dit een aanzet zijn om zelf een zinvolle betekenis te geven aan het levenseinde

Lees meer…

 

Auteur Marcel Kumpen
ISBN 9789465286549
Jaar 2025
Perspectief Naasten
Publicatie type Boek
Thema Dood Emoties Levenseinde
Uitgever Boekscout

Contact

Heb jezelf een ervaringsverhaal dat je met ons wilt delen? Mis je een bepaald verhaal of heb je juist een goede tip? Misschien klopt er iets niet op deze pagina?

We stellen feedback van onze bezoekers erg op prijs om samen deze website te laten groeien en uit te bouwen.

Alvast bedankt voor je reactie!