Terugblik van Trudy Garcia op de dagen dat haar boekje werd uitgegeven en hoe het haar verder is vergaan, niet als diabeet, maar als persoon met diabetes. Ook in dit boekje weer gedichten na de korte verhalen.
Aandoening Diabetes Auteur Trudy Garcia Jaar 1990 OCLC 65117596 (link naar de bibliotheek) Perspectief Patiënt Publicatie type Boek Thema Kwaliteit van zorg Voeding Uitgever In eigen beheerGisteren is voorbij vandaag is het anders
Contact
Heb jezelf een ervaringsverhaal dat je met ons wilt delen? Mis je een bepaald verhaal of heb je juist een goede tip? Misschien klopt er iets niet op deze pagina?
We stellen feedback van onze bezoekers erg op prijs om samen deze website te laten groeien en uit te bouwen.
Alvast bedankt voor je reactie!
