Het Klokhuisboek over kanker is gemaakt in samenwerking met het NPS programma Het Klokhuis, dat in het voorjaar van 2010 vijf afleveringen uitzond over kanker. Het is een begrijpelijk geschreven, mooi uitgegeven, informatief boek voor kinderen, met veel full colour illustraties en fotos. Het Klokhuisboek over kanker geeft veel informatie over wat kanker precies is, wat er met een lichaam gebeurt als iemand kanker heeft, behandelingen etc.. Daarnaast staan er ook praktische tips, weetjes en ervaringen van kinderen in het boek. Het is een handig naslagwerk voor kinderen en hun ouders die meer willen weten over kanker.
Aandoening Kanker Thema Informatief Kind en ouders Perspectief Andere Gezondheidszorg Naasten Auteur Fiona Rempt Uitgever Pimento Jaar 2010 OCLC 606752722 (link naar de bibliotheek) Publicatie type BoekHet klokhuisboek over kanker
Contact
Heb jezelf een ervaringsverhaal dat je met ons wilt delen? Mis je een bepaald verhaal of heb je juist een goede tip? Misschien klopt er iets niet op deze pagina?
We stellen feedback van onze bezoekers erg op prijs om samen deze website te laten groeien en uit te bouwen.
Alvast bedankt voor je reactie!