Ervaringsverhaal van Aline die 19 jaar is als ze een donorhart krijgt, omdat ze een te groot hart heeft dat achteruit is gegaan. Heel direct bij de ervaring geschreven, goed leesbaar.
Aandoening Hartfalen Harttransplantatie Auteur Aline Feuvrier ISBN 9789069749464 Jaar 2008 OCLC 213399379 (link naar de bibliotheek) Perspectief Patiënt Publicatie type Boek Thema Emoties Informatief Uitgever ArenaIk leef met het hart van een ander
Contact
Heb jezelf een ervaringsverhaal dat je met ons wilt delen? Mis je een bepaald verhaal of heb je juist een goede tip? Misschien klopt er iets niet op deze pagina?
We stellen feedback van onze bezoekers erg op prijs om samen deze website te laten groeien en uit te bouwen.
Alvast bedankt voor je reactie!