Kilimanjaro als medicijn

Een openhartig en inspirerend verslag van een jonge vrouw die geconfronteerd wordt met haar sterfelijkheid.

Kilimanjaro als medicijn van Anna Chojnacka is een toegankelijk en inspirerend boek voor de lezers van Brené Brown of Laura Maaskant Leef!.

Wanneer Anna Chojnacka ontdekt dat ze de ziekte MS heeft, begint haar zoektocht naar een leven zonder heftige medicijnen. Om sterker te worden volgt ze trainingen bij ‘Iceman’ Wim Hof, bekend van Koud kunstje. Onder zijn leiding beklimt ze met succes en in recordtijd de Kilimanjaro.

Lees meer…

 

Aandoening Multiple Sclerose (MS)
Thema Veerkracht
Perspectief Patiënt
Auteur Anna Chojnacka
Uitgever Uitgeverij Luitingh-Sijthoff B.V.
ISBN 9789024567041
Jaar 2016
Publicatie type Boek

Contact

Heb jezelf een ervaringsverhaal dat je met ons wilt delen? Mis je een bepaald verhaal of heb je juist een goede tip? Misschien klopt er iets niet op deze pagina?

We stellen feedback van onze bezoekers erg op prijs om samen deze website te laten groeien en uit te bouwen.

Alvast bedankt voor je reactie!