Alzheimer en vriendschap is een van de blogs die Nel Hoogmoed op de site schreef over wensen ten aanzien van een dementievriendelijker samenleving. Nel Hoogmoed schreef het boek Het is zoals het is over haar vriendschap met haar vriendin Fransje die Alzheimer kreeg. Op deze site meerdere blogs over hetzelfde onderwerp, naasrt anderen, bijvoorbeeld over de doodvcan haar vriendin Thamar en de zorg die zij zelf kreeg.
Aandoening Alzheimer Bewegingsapparaat Dementie Perspectief Naasten Publicatie type Blogs Thema ZelfdodingNel Hoogmoed: Hoosjer, kroniek van een levensgenieter
Contact
Heb jezelf een ervaringsverhaal dat je met ons wilt delen? Mis je een bepaald verhaal of heb je juist een goede tip? Misschien klopt er iets niet op deze pagina?
We stellen feedback van onze bezoekers erg op prijs om samen deze website te laten groeien en uit te bouwen.
Alvast bedankt voor je reactie!