Covertekst: Corina is 45 jaar als ze te horen krijgt dat ze borstkanker heeft. In 10 maanden tijd heeft zich een tumor ontwikkeld naar 2,8 cm. Ze krijgt te horen dat ze in de hoogste gradatie zit (5). Ze krijgt het gehele traject aangeboden om haar leven te redden. Chemo, operatie, bestraling en dan nog vijf jaar hormoontherapie. Ze vertelt hoe zij het jaar na haar diagnose heeft beleefd. Eerst wordt de grond onder haar voeten weggeslagen, dan komt ze in een achtbaan terecht van onderzoeken, informatie en behandelingen. Vervolgens, na twee ziekenhuisopnames, begint bij haar de geestelijke aftakeling. In haar verhaal beschrijft ze hoe belangrijk het is om goede geestelijke ondersteuning te krijgen. Met haar verhaal hoopt ze lotgenoten te ondersteunen maar ook aan hen inzicht te bieden wat je na de diagnose mag verwachten en wat er op je afkomt.
Aandoening Borstkanker Kanker Auteur Corina Engelander ISBN 9789087596460 Jaar 2016 OCLC 967398258 (link naar de bibliotheek) Perspectief Patiënt Publicatie type Boek Thema Coping Emoties Nazorg Uitgever U2pi BVOverleven na de diagnose
Contact
Heb jezelf een ervaringsverhaal dat je met ons wilt delen? Mis je een bepaald verhaal of heb je juist een goede tip? Misschien klopt er iets niet op deze pagina?
We stellen feedback van onze bezoekers erg op prijs om samen deze website te laten groeien en uit te bouwen.
Alvast bedankt voor je reactie!