Op deze blogspot zet architecte Shiuan-Wen Chu informatie over hoe zij en haar gezin omgaan en leven met hun zoon Lennert, die autistisch is. Zij maakte eenautobiografische graphic novel waarin ze een en ander toegelicht heeft, werkte mee aan een tentoonstelling in het Dolhuys Heel erg anders en deed mee aan een uitzending van De wandeling Over al deze zaken is informatie op deze blogspot te vinden.
Aandoening Autismespectrumstoornissen (ASS) Perspectief Naasten Publicatie type Blogs Thema Evenwicht FamilieverhoudingenShiuan-Wen Chu blogspot over zoon met autisme
Contact
Heb jezelf een ervaringsverhaal dat je met ons wilt delen? Mis je een bepaald verhaal of heb je juist een goede tip? Misschien klopt er iets niet op deze pagina?
We stellen feedback van onze bezoekers erg op prijs om samen deze website te laten groeien en uit te bouwen.
Alvast bedankt voor je reactie!