Volgende week ben ik er weer!

Als een werknemer arbeidsongeschikt is, wil hij/zij zo snel mogelijk weer aan de slag. Maar soms duurt herstellen langer dan iemand zou willen. Naast zorgen over de gezondheid, kunnen er dan allerlei vragen komen over het werk, het inkomen en zijn/haar toekomst. Vragen zoals:

  • Wat zeg ik tegen mijn leidinggevende?
  • Wat vindt de bedrijfsarts?
  • Hoe zit het met mijn salaris?
  • Hoe bouw ik uren op als ik weer begin met werken?
  • Wat zeg ik tegen mensen als ze vragen hoe het met mij gaat?
  • Wat als ik mijn werk niet meer kan doen?
  • Kom ik in de WIA? Wat is de WIA eigenlijk?

In dit boek vind je werknemer alles wat hij/zij wilt weten over ziek zijn en werk in de eerste twee jaar van arbeidsongeschiktheid. Met veel praktische tips en persoonlijke ervaringen van mensen die dit ook hebben meegemaakt: wat vonden zij moeilijk? Wat hielp hen in deze periode?

Lees meer…

 

Aandoening Ziekte (algemeen)
Auteur Amber Hackmann
Jaar 2025
Perspectief Andere Gezondheidszorg
Publicatie type Boek
Thema Functiebeperking

Contact

Heb jezelf een ervaringsverhaal dat je met ons wilt delen? Mis je een bepaald verhaal of heb je juist een goede tip? Misschien klopt er iets niet op deze pagina?

We stellen feedback van onze bezoekers erg op prijs om samen deze website te laten groeien en uit te bouwen.

Alvast bedankt voor je reactie!