De succesvolle Eva raakt na de dood van haar moeder in de war, verlaat man en kinderen en stopt met werken. Dit om haar vader te leren kennen waar ze weinig herinneringen aan heeft, omdat hij al 33 jaar in een psychiatrische inrichting woont, op de gesloten afdeling. Ze gaat aan de slag met haar angsten die uit haar traumatische verleden stammen.
Aandoening Psychiatrische aandoening Auteur Antoinette Beumer ISBN 9789048837519 Jaar 2018 OCLC 1019430697 (link naar de bibliotheek) Perspectief Naasten Patiënt Publicatie type Boek Thema Angst Coping Geestelijke gezondheidszorg Uitgever Lebowski publishersMijn vader is een vliegtuig
Contact
Heb jezelf een ervaringsverhaal dat je met ons wilt delen? Mis je een bepaald verhaal of heb je juist een goede tip? Misschien klopt er iets niet op deze pagina?
We stellen feedback van onze bezoekers erg op prijs om samen deze website te laten groeien en uit te bouwen.
Alvast bedankt voor je reactie!
